İlgi Alanları

Tıp dışında doğaya karşı büyük ilgi duymaktayım. Ailemize ait olan küçük bir bahçede çeşitli meyve ağaçları, mevsimsel sebze, gül ve çiçek yetiştirmekten hoşlanıyorum. Özellikle Dahlia (soğan çiçeği veya yıldız çiçeği) yetiştiriciliği konusunda tecrübe sahibiyim. Dahlia resimlerini yakında sizinle paylaşacağım.

Amatör olarak Bağlama çalmaktayım. İyi yapılmış her türlü müziği, özellikle türküleri zevkle dinliyorum.

Eğitim ve iletişim konularına ayrıca ilgi duymaktayım. Bu konuda çeşitli topluluklarda verdiğim dersler ve seminerler mevcuttur.

Kirpi Tiyatro Kulübü’nün (www.kirtik.org) başkanlığını yapıyorum. Projesi bana ait olan “Memleketimde Doktor Olmak” isimli tiyatro oyununda hem skeç yazarlığı hem de oyuncu olarak görev aldım. Beş skeçten oluşan gösteri 18 Mart 2011’de Gaziantep Dedeman Hotel’de, 21 Mart 2011’de de Kahramanmaraş NFK kültür merkezinde büyük bir ilgi ve beğeni ile izlendi. Oyunların videolarına www.rovag.org ve www.kirtik.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

İlgi Alanları için 2 cevap

  1. merve pınarbaşı der ki:

    Sevgili doktorum 23 yaşında bir ankilozan spondilit hastasıyım. sizinle tanışmak mümkün olmadı henüz ama sizin sayenizde şu an çok iyiyim dünyaya yeniden gelmiş gibiyim.çektiğim ağrılardan önce Allah sonra sizin sayenizde kurtuldum . İnşallah bir gün tanışma fırsatımız olur. çalışmalarınızda başarılar dilerim….bu ülkenin sizin gibi hekimlere ihtiyacı var. Rabbim size uzun ömürler nasip eder inşallah……

Yorumlar kapalı.